top of page
Goodyear_Mendips-3202.jpg

VEctor
4 seasons

Ultra vysoce výkonná silniční pneumatika Vector 4Seasons využívá nejnovější vývoj v oblasti materiálů a konstrukčních metod k optimalizaci výkonu a ochrany v širokém rozsahu mokrých i suchých podmínek.

SPECIFIKACE

Směs gumy Dynamic: Silica4 pro ideální přilnavost v různých podmínkách.
Lehká konstrukce 1x120 TPI pro vyšší kvalitu jízdy.
Ochrana R: Armor a R: Shield, lehké zesílení konstrukce pro lepší odolnost.
Verze pro bezdušové systémy TC i klasické systémy s duší TT.
Rozměry pro obě verze TC i TT: 700x25 / 700x28 / 700x30 / 700x32.
Technologie: Dynamic: Silica4, R: Shield, R: Armor, 1x120TPI.

Goodyear_Mendips-3056.jpg

technologie

Pneumatika TT - plášť s duší

Typ pláště, který je funkční pouze s duší, která drží tlak v plášti, jak je definováno v normě ISO 4223-1. Historický standard pro jízdní kola, který se spoléhá na udržení tlaku použitím duše. Vnitřní duše plní dva účely; udržuje tlak v plášti spolu s poskytováním tlaku na patku pláště proti háku ráfku a boční stěně, aby ji udržela bezpečně na svém místě.

Pneumatika Tubeless Complete ™ TC – bezdušový plášť

Patentovaný design plášťů Goodyear Bicycle, který nabízí všechny výhody Tubeless Ready (TLR), ale tlak drží lépe než tradiční TLR plášť. Do konstrukce jsme přidali vícesložkovou vrstvu gumy, která lépe udrží vzduch uvnitř a poskytuje dodatečnou ochranu proti propíchnutí a proříznutí při minimálním zvýšením hmotnosti. Naše konstrukce zajišťuje, že po instalaci zůstane uvnitř více tekutého tmelu, který je připraven v okamžiku, kdy ho potřebujete. Pláště Goodyear Tubeless Complete ™ jsou kompatibilní s bezdušovými ráfky s zahnutou i rovnou boční stěnou ráfku.

 

Dynamic: Silica4
Směs gumy, která minimalizuje valivý odpor a zvyšuje přilnavost za mokra.

R: SHIELD

Ochranná vrstva zabezpečující zvýšenou ochranu proti defektu při zachování optimálních jízdních vlastností.

1x120TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI umožňuje použití menšího množství gumy. Taková konstrukce přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci. Tyto vlastnosti jsou ideální pro závodění na silnici, v terénu i na trailech.

R: ARMOR
Lehká závodní ochranná tkanina zakomponována do konstrukce pláště pro ochranu před proříznutím i oděrem od patky k patce.

SPECIFIKACE PODLE TYPU PLÁŠTĚ

4s.PNG
Vector 4S TC angled.jpg
Vector 4S TC Tread.jpg
Kotva 1
Kotva 2
bottom of page