top of page
P1077190.jpg

PEAK

Peak 3_4.jpg
Peak Tread.jpg

SPECIFIKACE

Odlehčená konstrukce 1x120TPI s extra přilnavou směsí Dynamic: Silica4

Tubeless Complete ™ s R: Shield pro komfortní a bezstarostnou jízdu.
Rozměry: 622x57, 622x61, 584x57
Technologie: Dynamic: Silica4, R: Shield, Tubeless Complete ™, 1x120TPI

Copy of IMG_8850.jpg

Bezdušový plášť, který vyniká v každém směru. Je lehký, má nízký valivý odpor, je výkonný, odolný a poskytuje vynikající přilnavost a snadné ovládání. Ať už zdoláváte dlouhé Alpské stoupání, nebo se řítíte dolů sjezdem, který po nich následuje, bude vám oporou.

technologie

Dynamic: Silica4
Směs gumy, která minimalizuje valivý odpor a zvyšuje přilnavost za mokra.

R: SHIELD

Ochranná vrstva zabezpečující zvýšenou ochranu proti defektu při zachování optimálních jízdních vlastností.

1x120TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI umožňuje použití menšího množství gumy. Taková konstrukce přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci. Tyto vlastnosti jsou ideální pro závodění na silnici, v terénu i na trailech.


Pneumatika Tubeless Complete ™ TC – bezdušový plášť
Patentovaný design plášťů Goodyear Bicycle, který nabízí všechny výhody Tubeless Ready (TLR), ale tlak drží lépe než tradiční TLR plášť. Do konstrukce jsme přidali vícesložkovou vrstvu gumy, která lépe udrží vzduch uvnitř a poskytuje dodatečnou ochranu proti propíchnutí a proříznutí při minimálním zvýšením hmotnosti. Naše konstrukce zajišťuje, že po instalaci zůstane uvnitř více tekutého tmelu, který je připraven v okamžiku, kdy ho potřebujete. Pláště Goodyear Tubeless Complete ™ jsou kompatibilní s bezdušovými ráfky s zahnutou i rovnou boční stěnou ráfku.

SPECIFIKACE PODLE TYPU PLÁŠTĚ

peak.PNG
Kotva 1
Kotva 2
bottom of page