top of page
AshleyBond-Goodyear (13).jpg

newton

Newton 3_4.jpg
Newton Tread.jpg

SPECIFIKACE

NEWTON MTF

Dostupné modely:

Trail - konstrukce 1x60TPI, Tubeless Complete ™, ochrana: Armor, dvojitá směs gumy Dynamic: Trail², vše pro odolnou a robustní konstrukci a dobré jízdní vlastnosti.

Enduro - konstrukce 2x120TPI, Tubeless Complete ™, ochrana bočních stěn EN: Wall, trojitá směs gumy Dynamic: Grip³ˢ, vše pro nízkou hmotnost, maximální grip a odolnost v každé situaci.

Downhill - konstrukce 2x60TPI, Tubeless Complete ™, ochrana bočních stěn DH: Wall, trojitá směs gumy Dynamic: Grip³ˢ, vše pro maximum odolnosti a co nejlepší grip v jakémkoli terénu.

Rozměry pro všechny 3 modely: 27.5x2.5 / 29x2.5

Technologie: Dynamic: Trail², Dynamic: Grip³ˢ,: Armor, EN: Wall, DH: Wall, 1x60TPI, 2x120TPI,
2x60TPI, Tubeless Complete ™.

Conor-2309 copy.jpg

Plášť zaměřený na grip. Gravity specialista do nejnáročnějšího terénu, ideální pro použití vpředu.
Newton MTF (Mountain Front), je součástí naší nabídky MTB plášťů a byl vyvinut pro gravity disciplíny. Plášť se nejvíce cítí jako doma na předním kole při průjezdu zatáčkami, drží grip v odkloněných úsecích a zajistí i tu trochu potřebné trakce na mokrých kořenech, prašných skalách i v nepříjemných zatáčkách.

Newton ST 3_4.jpg
Newton ST Tread.jpg

NEWTON MTR

Dostupné modely:

Trail - konstrukce 1x60TPI, Tubeless Complete ™, ochrana: Armor, dvojitá směs gumy Dynamic: Trail², vše pro odolnou a robustní konstrukci a dobré jízdní vlastnosti.

 

Enduro - konstrukce 2x120TPI, Tubeless Complete ™, ochrana bočních stěn EN: Wall, trojitá směs gumy Dynamic: Grip³, vše pro nízkou hmotnost a maximální grip a odolnost v každé situaci.

 

Downhill - konstrukce 2x60TPI, Tubeless Complete ™, ochrana bočních stěn DH: Wall, trojitá směs gumy Dynamic: Grip³, vše pro maximum odolnosti a co nejlepší grip v jakémkoliv terénu a situaci.

 

Rozměry pro všechny 3 modely: 27.5x2.4 / 27.5x2.6 / 29x2.4.

Technologie: Dynamic: Trail², Dynamic: Grip³,: Armor, EN: Wall, DH: Wall, 1x60TPI, 2x120TPI,
2x60TPI, Tubeless Complete ™.

stans_goodyear_ridingimages-94.jpg

Trakce v zatáčkách s efektivitou brzdění a záběru. Newton MTR (Mountain Rear), je součástí našeho dokonalého balíku MTB plášťů, vyvinutého pro gravity ježdění a závody. Plášť, který se nejlépe cítí vzadu, ať už sprintujete ze startovací čáry, nebo letíte na úsek s volným povrchem, nebo klopenou zatáčkou. Drží si stopu i na skalních padácích a rozbitých kamenitých sekcích.

technologie

Pneumatika Tubeless Complete ™ TC – bezdušový plášť

Patentovaný design plášťů Goodyear Bicycle, který nabízí všechny výhody Tubeless Ready (TLR), ale tlak drží lépe než tradiční TLR plášť. Do konstrukce jsme přidali vícesložkovou vrstvu gumy, která lépe udrží vzduch uvnitř a poskytuje dodatečnou ochranu proti propíchnutí a proříznutí při minimálním zvýšením hmotnosti. Naše konstrukce zajišťuje, že po instalaci zůstane uvnitř více tekutého tmelu, který je připraven v okamžiku, kdy ho potřebujete. Pláště Goodyear Tubeless Complete ™ jsou kompatibilní s bezdušovými ráfky s zahnutou i rovnou boční stěnou ráfku.

1x60TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, vytváří vyváženou a robustní konstrukci pláště s TPI60. Kombinuje mimořádnou kvalitu jízdy s vynikající odolností, což je ideální pro použití v dopravě, nezávodní MTB, jízdě v terénu či na trailech.

2x60TPI Casing
Tuto konstrukci najdete v naší MTB kolekci, která využívá dvě vrstvy nosné textilie skládané od patky k patce. Naše konstrukce 2x60TPI kombinuje zvýšenou ochranu a stabilitu boční stěny s vynikající odolností, což je ideální pro sjezdy.

1x120TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI umožňuje použití menšího množství gumy. Taková konstrukce přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci. Tyto vlastnosti jsou ideální pro závodění na silnici, v terénu i na trailech.

2x120TPI Casing
Tuto konstrukci najdete v naší MTB kolekci, která využívá dvě vrstvy nosné textilie skládané od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI. Konstrukce 2x120TPI přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci a odolnost. Tyto vlastnosti jsou ideální pro Enduro závody.

Dynamic: Trail²
Naše trailová dvojitá směs gumy speciálně vyvinuta tak, aby poskytovala vyváženost mezi přilnavostí, opotřebením a výkonností.

Dynamic: Grip³ 
Naše speciální směs pro zadní pláště, obsahuje směs gumy s 3 různými hustotami, aby poskytovala co nejlepší úroveň a vyváženost mezi přilnavostí a odolností dezénu.

Dynamic: Grip³ˢ
Speciální přední měkká třísložková směs gumy, která poskytuje nejvyšší přilnavost a jemné tlumení odskoku.

: ARMOR
Ochrana od patky k patce, pomocí lehké nylonové tkaniny proti defektu i prořízutí.

EN: WALL
Butylová vrstva umístěna mezi vrstvami konstrukce pláště, která poskytuje maximální odolnost proti proříznutí a oděru, jakož i zvýšenou oporu boční stěny.

DH: WALL
Butylová vrstva umístěna mezi vrstvami konstrukce pláště, která poskytuje nejvyšší ochranu boční stěny.

SPECIFIKACE PODLE TYPU PLÁŠTĚ

newton1.PNG
newton2.PNG
Kotva 1
Kotva 2
bottom of page