top of page
P1100521.jpg

ESCAPE

Escape 3_4.jpg
Escape Tread.jpg

SPECIFIKACE

Model TR - Tubeless Ready pro bezdušové ale i klasické systémy je vybaven konstrukcí 1x60TPI pro optimální odolnost a jízdní vlastnosti.

Model TC - Tubeless Complete ™ disponuje odlehčenou konstrukcí 1x120TPI a ochranou se zpevněním bočních stěn M: Wall. Tento plášť je určen pouze pro bezdušové systémy.

Rozměry pro model TR i TC: 27.5x2.35 / 27.5x2.6 / 29x2.35.

Technologie: Dynamic: R / T, M: Wall, Tubeless Complete ™, TubelessReady, 1x120TPI, 1x60TPI

stans_goodyear-41.jpg

Trailový plášť, který je k dispozici v široké škále rozměrů pro jakýkoliv terén, nabízí všestranný výkon za každých podmínek. Čtvercové segmenty v širokém rozestupu, jejich výška a speciálně tvarované hrany vytvářejí přilnavost od hrany k hraně, zatímco sofistikované složení směsi gumy Dynamic: R / T poskytuje trakci v širokém rozsahu terénu.

technologie

Pneumatika Tubeless Ready TR – plášť lze použít s duší i jako bezdušový

Plášť, která je funkční bez duše, ale vyžaduje těsnicí prostředek k udržení tlaku, jak je definováno v normě ISO 4223-1. Tento typ využívá patku pokrytou butylem pro utěsnění pneumatiky proti ráfku. Obecně je ráfek utěsněn pomocí neporézní pásky, zatímco plášť vyžaduje použití tmelu na zajištění zadržení vzduchu.

Pneumatika Tubeless Complete ™ TC – bezdušový plášť

Patentovaný design plášťů Goodyear Bicycle, který nabízí všechny výhody Tubeless Ready (TLR), ale tlak drží lépe než tradiční TLR plášť. Do konstrukce jsme přidali vícesložkovou vrstvu gumy, která lépe udrží vzduch uvnitř a poskytuje dodatečnou ochranu proti propíchnutí a proříznutí při minimálním zvýšením hmotnosti. Naše konstrukce zajišťuje, že po instalaci zůstane uvnitř více tekutého tmelu, který je připraven v okamžiku, kdy ho potřebujete. Pláště Goodyear Tubeless Complete ™ jsou kompatibilní s bezdušovými ráfky s zahnutou i rovnou boční stěnou ráfku.

1x60TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, vytváří vyváženou a robustní konstrukci pláště s TPI60. Kombinuje mimořádnou kvalitu jízdy s vynikající odolností, což je ideální pro použití v dopravě, nezávodní MTB, jízdě v terénu či na trailech.

1x120TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI umožňuje použití menšího množství gumy. Taková konstrukce přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci. Tyto vlastnosti jsou ideální pro závodění na silnici, v terénu i na trailech.

Dynamic: R/T
Směs gumy Rugged-Terain, speciálně vyvinutá, poskytnout rovnováhu mezi přilnavostí, opotřebením a výkonem.

M: WALL
Odolná mono textilie, která je použita napříč MTB kolekcí, kde je nejdůležitější odolnost proti proříznutí a oděru.

SPECIFIKACE PODLE TYPU PLÁŠTĚ

escape.PNG
Kotva 1
Kotva 2
bottom of page