top of page
Yao Bike F1 SS close up.jpg

eagle f1
SUPERSPORT

Lehká ultra vysoce výkonná pneumatika pro silniční závody, časovky a triatlon. Kolekce pneumatik pro silniční závody, s ještě lepší přilnavostí a ovladatelností. Navrženo pro výkon na nejvyšší úrovni. 

SPECIFIKACE

Směs gumy: Dynamic: GSR pro zvýšenou efektivitu valivého odporu a trakci. 
Lehká konstrukce 1x120TPI pro vyšší kvalitu jízdy.
Ochrana R: Shield pro verzi TT a: Armor pro verzi TC.
Verze pro bezdušové systémy TC i klasické systémy s duší TT.

Rozměry: verze TT 700x23 / 700x25 / 700x28, verze TC 700x25 / 700x28.

Technologie: Dynamic: GSR, R: Shield,: Armor, Tubeless Complete ™, Forward Facing Fiment, 1x120TPI

Goodyear 27.06.20 - _cagreenwood-6818 copy.jpg

technologie

Pneumatika Tubeless Complete ™ TC – bezdušový plášť

Patentovaný design plášťů Goodyear Bicycle, který nabízí všechny výhody Tubeless Ready (TLR), ale tlak drží lépe než tradiční TLR plášť. Do konstrukce jsme přidali vícesložkovou vrstvu gumy, která lépe udrží vzduch uvnitř a poskytuje dodatečnou ochranu proti propíchnutí a proříznutí při minimálním zvýšením hmotnosti. Naše konstrukce zajišťuje, že po instalaci zůstane uvnitř více tekutého tmelu, který je připraven v okamžiku, kdy ho potřebujete. Pláště Goodyear Tubeless Complete ™ jsou kompatibilní s bezdušovými ráfky s zahnutou i rovnou boční stěnou ráfku.


 

Pneumatika TT - plášť s duší

Typ pláště, který je funkční pouze s duší, která drží tlak v plášti, jak je definováno v normě ISO 4223-1. Historický standard pro jízdní kola, který se spoléhá na udržení tlaku použitím duše. Vnitřní duše plní dva účely; udržuje tlak v plášti spolu s poskytováním tlaku na patku pláště proti háku ráfku a boční stěně, aby ji udržela bezpečně na svém místě.

Dynamic: GSR
Speciální směs syntetických a přírodních kaučuků vylepšená Grafenem a silikou, poskytuje vynikající přilnavost za každých podmínek.

R: SHIELD

Ochranná vrstva zabezpečující zvýšenou ochranu proti defektu při zachování optimálních jízdních vlastností.

1x120TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI umožňuje použití menšího množství gumy. Taková konstrukce přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci. Tyto vlastnosti jsou ideální pro závodění na silnici, v terénu i na trailech.

: ARMOR
Ochrana od patky k patce, pomocí lehké nylonové tkaniny proti defektu i prořízutí.

 

SPECIFIKACE PODLE TYPU PLÁŠTĚ

E1_SS.PNG
Eagle F1 SS TT angled.jpg
Eagle F1 SS TT Tread.jpg
Kotva 1
Kotva 2
bottom of page