top of page
P1133737.jpg

eagle f1

Ultra vysoce výkonný všestranný silniční plášť. Navrženo pro výkon na nejvyšší úrovni.

SPECIFIKACE

Směs gumy: Dynamic: GSR pro zvýšenou efektivitu valivého odporu a trakci.
Lehká konstrukce 1x120TPI pro vyšší kvalitu jízdy.
Ochrana R: Shield pro maximální odolnost.
Verze pro bezdušové systémy TC i klasické systémy s duší TT.
Rozměry pro obě verze TC i TT: 700x23 / 700x25 / 700x28 / 700x30 / 700x32
Technologie: Dynamic: GSR, R: Shield, Tubeless Complete ™, Forward Facing Fiment, 1x120TPI.

DSC00837.JPG
Eagle F1 TC Tread.jpg

technologie

Dynamic: GSR
Speciální směs syntetických a přírodních kaučuků vylepšená Grafenem a silikou, poskytuje vynikající přilnavost za každých podmínek.

R: SHIELD

Ochranná vrstva zabezpečující zvýšenou ochranu proti defektu při zachování optimálních jízdních vlastností.

1x120TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI umožňuje použití menšího množství gumy. Taková konstrukce přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci. Tyto vlastnosti jsou ideální pro závodění na silnici, v terénu i na trailech.


Pneumatika Tubeless Complete ™ TC – bezdušový plášť
Patentovaný design plášťů Goodyear Bicycle, který nabízí všechny výhody Tubeless Ready (TLR), ale tlak drží lépe než tradiční TLR plášť. Do konstrukce jsme přidali vícesložkovou vrstvu gumy, která lépe udrží vzduch uvnitř a poskytuje dodatečnou ochranu proti propíchnutí a proříznutí při minimálním zvýšením hmotnosti. Naše konstrukce zajišťuje, že po instalaci zůstane uvnitř více tekutého tmelu, který je připraven v okamžiku, kdy ho potřebujete. Pláště Goodyear Tubeless Complete ™ jsou kompatibilní s bezdušovými ráfky s zahnutou i rovnou boční stěnou ráfku.

Pneumatika TT - plášť s duší

Typ pláště, který je funkční pouze s duší, která drží tlak v plášti, jak je definováno v normě ISO 4223-1. Historický standard pro jízdní kola, který se spoléhá na udržení tlaku použitím duše. Vnitřní duše plní dva účely; udržuje tlak v plášti spolu s poskytováním tlaku na patku pláště proti háku ráfku a boční stěně, aby ji udržela bezpečně na svém místě.

SPECIFIKACE PODLE TYPU PLÁŠTĚ

f1.PNG
Eagle F1 - TT - Blk.jpg
Eagle F1 - TT - Tan.jpg
Kotva 1
Kotva 2
bottom of page