top of page
stans_goodyear_gravelbike-8.jpg

county

County 3_4.jpg

Efektivní dezén s velkoobjemovou bezdušovou robustní konstrukcí a přilnavostí na jakémkoliv typu povrchu.
Široce umístěny boční segmenty poskytují jistotu ve volném terénu, zatímco hladký středový dezén minimalizuje valivý odpor.

SPECIFIKACE

Směs gumy: Dynamic: Silica4 pro optimální grip v terénu.
Konstrukce s 1x120TPI s ochranou R: Shiled pro zachování optimálních jízdních vlastností a zvýšenou ochranou i díky Tubeless Complete, pro drsnou jízdu.

Rozměry: 650x50 / 700x400

Technologie: Dynamic: Silica4, R: Shield, Tubeless Complete ™, 1x120TPI

stans_goodyear_gravelbike-38.jpg

technologie

Dynamic: Silica4
Směs gumy, která minimalizuje valivý odpor a zvyšuje přilnavost za mokra.

R: SHIELD

Ochranná vrstva zabezpečující zvýšenou ochranu proti defektu při zachování optimálních jízdních vlastností.

1x120TPI Casing
Jedna skládaná vrstva nosné textilie od patky k patce, s využitím jemnější textilie s hustotou vláken 120TPI umožňuje použití menšího množství gumy. Taková konstrukce přináší vyšší flexibilitu a nižší hmotnost pláště, což jej činí rychlejším, snižuje valivý odpor a vylepšuje trakci. Tyto vlastnosti jsou ideální pro závodění na silnici, v terénu i na trailech.


Pneumatika Tubeless Complete ™ TC – bezdušový plášť
Patentovaný design plášťů Goodyear Bicycle, který nabízí všechny výhody Tubeless Ready (TLR), ale tlak drží lépe než tradiční TLR plášť. Do konstrukce jsme přidali vícesložkovou vrstvu gumy, která lépe udrží vzduch uvnitř a poskytuje dodatečnou ochranu proti propíchnutí a proříznutí při minimálním zvýšením hmotnosti. Naše konstrukce zajišťuje, že po instalaci zůstane uvnitř více tekutého tmelu, který je připraven v okamžiku, kdy ho potřebujete. Pláště Goodyear Tubeless Complete ™ jsou kompatibilní s bezdušovými ráfky s zahnutou i rovnou boční stěnou ráfku.

SPECIFIKACE PODLE TYPU PLÁŠTĚ

county.PNG
Kotva 1
Kotva 2
bottom of page